Дистанційна освіта

ВСЕУРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН - загальнодоступний інтернет-ресурс, що містить відеоуроки, конспекти, тести та завдання для школярів.

Учителями-предметниками Молодецького ЗЗСО розміщуються завдання на платформі Google ClassRoom та проводяться онлайн-уроки на платформі Google Meet.

До уваги учнів, учителів та батьків!

Для того, щоб учні змогли опрацювати навчальний матеріал та завдання за цим матеріалом, їм необхідно:

1. Інсталювати на своєму телефоні через AppStore або GooglePlay додаток Classroom (Клас).

2. Натиснути “+” та обрати пункт "Приєднатись до класу"  та ввести код класу. (Код класу для кожного предмету буде подано нижче).

3. На вкладці «Завдання» опрацювати матеріал та виконати домашнє завдання.

Увага!!! Учні, які реєструються в Google Classroom, повинні реєструватися під реальним ім'ям та прізвищем як у класному журналі.

У таблиці подано коди Class room, оберіть необхідні вам.

(в залежності від налаштування шрифтів на ваших пристроях можуть бути схожими:

0 (нуль) і о (англійська літера)

1 (один) і l (англійська літера)

6 (шість) і b (англійська літера))