Міжнародний день здоров'я

Дата: 08.04.2024 09:46
Кількість переглядів: 38

7 квітня відзначається Міжнародний день здоров'я! Це особлива дата, коли ми згадуємо про важливість здорового способу життя та віддаємо належне нашому самопочуттю та благополуччю.

Учні 6 та 9 класів Молодецького закладу освіти І-ІІІ ступенів приєднуються до святкування цього дня та висловлюють щиру підтримку усім, хто звертає увагу на своє здоров'я та активно працює над його зміцненням. Ми віримо, що здорове тіло - це основа для досягнення успіхів у навчанні та житті загалом.

Нехай цей день стане нагадуванням про важливість здорового способу життя та надихне нас усіх на нові досягнення та перемоги!

З найкращими побажаннями, учні 6 та 9 класів, класні керівники Шевченко Петро Степанович та Шевченко Валентина Василівна