Волейбольний турнір пам’яті П.В. Драюка

Дата: 29.03.2024 10:53
Кількість переглядів: 124

Команда учнів Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів 28 березня взяла участь у волейбольному турнірі пам’яті П.В. Драюка, уродженця с. Дзензелівка, який трагічно загинув на війні. Під час змагань учні показали свою волейбольну майстерність, виступили на високому рівні та зайняли ІІІ призове місце. Наші спортсмени достойно чинили опір командам суперникам, в деякій мірі нам просто не фортило, але всі виклались на 100% та отримали позитивні емоції від гри.

Організаторами змагань, а саме батьком загиблого воїна, було проведено нагородження команд, наші спортсмени отримали грошову винагороду. Частину коштів за одноголосним рішенням учні вирішили виділити на потреби ЗСУ та передали волонтерам с. Молодецьке.

Хотілося б подякувати Дзензелівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів за гостинний прийом, батькові загиблого воїна за пам’ять та всім хто долучився до проведення турніру П.В. Драюка.

Герої не вмирають, вічна пам’ять воїнам, які поклали своє життя за свободу та незалежність нашої держави. Слава Україні!!!